19 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
24.04.2013

Інформація щодо бунту в Одеському СІЗО не підтвердилась, а питання смерті ув’язненого Левинського О.О. перебуває на контролі керівництва ДПтС України

21 квітня поточного року на телеканалі ICTVу програмі «Факти тижня» було оприлюднено інформацію під назвою «В Одеському СІЗО збунтувались засуджені», де йшлося про те, що в Одеському СІЗО збунтувались засуджені через нібито тортури та вбивство засудженого Левинського О.О..

Проведеною перевіркою інформація щодо бунту в слідчому ізоляторі підтвердження не знайшла, обстановка в установі керована та контрольована.

З приводу нібито застосування тортур та вбивства Левинського, і як наслідок виявлення родичами померлого на його тілі різного роду забоїв та подряпин, інформуємо, що 17 квітня на офіційному веб-сайті ДПтС України було оприлюднено деталі цієї ситуації.

Дана подія зареєстрована в єдиному реєстрі досудових розслідувань, на даний час триває перевірка органами прокуратури. За результати попередньої перевірки ознак насильницької смерті Левинського виявлено не було.

Додатково інформуємо, що питання смерті ув’язненого Левинського перебуває на особистому контролі керівництва Державної пенітенціарної служби України.

Проте об’єктивно поінформувати громадськість та засоби масової інформації про деталі та причини смерті даної особи, а також про вжиті заходи реагування, ми зможемо лише після закінчення офіційної перевірки правоохоронними органами.

Прес-служба ДПтС

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »