25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
24.04.2013

Управління ДПтС у Волинській області спростовує інформацію щодо самогубства ув’язненого в Луцькому СІЗО

На сайті «Віче-інформ» 24.04.2013 року з’явилась інформація про те, що 19.04.2013 року в Луцькому СІЗО ув’язнений скоїв самогубство нібито з вини працівників закладу.

Ця інформація є неправдивою та такою, що дискредитує працівників Державної пенітенціарної служби України у Волинській області.

З метою об’єктивного інформування суспільства, повідомляємо, що протягом останніх років та поточного року в Луцькому слідчому ізоляторі випадків самогубств не допущено.

24 березня 2013 року мав місце випадок суїцидальної спроби в Луцькому СІЗО ув’язненим Г.. В результаті своєчасних дій працівників чергової зміни вчинення суїциду було попереджено та недопущено.

З метою зняття напруги в період перебування під слідством, профілактики та недопущення суїцидальних випадків в установі працює психолог, а також функціонує кімната психоемоційного розвантаження. За бажанням ув’язнені мають можливість поспілкуватись із священником.

Прес-служба ДПтС у Волинській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »