17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
26.04.2013

Інформація стосовно відвідування Київського СІЗО

24 березня 2013 року з 11.00 до 12.50 години Київський слідчий ізолятор відвідала Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Лутковська В.В.

Разом з Уповноваженим до слідчого ізолятора прибули представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Голубовський П.В., Білоусов Ю., Чаплига М.В., Філіпішина О.А., Ібрагімова Н.В., народні депутати України Герман Г.М. (з помічником Міняйло В.В.), Луценко І.С., Пацкан В.В., завідувач Секретаріату Комітету ВРУ з питань прав людини, національних меншинств і міжнаціональних відносин Симон В.П., представник апарату ВРУ Надточий Л.І.

Зазначеними особами були відвідані окремі приміщення та камери Київського слідчого ізолятора. Під час відвідування Лутковська В.В. також спілкувалася з ув’язненою Буторіною Іриною Валентинівною, яка утримується разом з немовлям в камері № 346 корпусу для тримання жінок.

За результатами візиту будь-яких зауважень та пропозицій від зазначених осіб не надходило.

Одночасно повідомляємо, що на виконання рішення колегії Генеральної прокуратури України з 29.04.2013 розпочинається комплексна перевірка діяльності Київського слідчого ізолятора за участю працівників Генеральної прокуратури України, прокуратури міста Києва та Державної пенітенціарної служби України.

ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »