21 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
06.06.2013

Інформація, оприлюднена в ЗМІ щодо бунту співробітників Одеської виправної колонії (№51), не відповідає дійсності

5 червня поточного року в засобах масової інформації з’явилась інформація, що в установах виконання покарань Одеської області є заборгованість по заробітній платі.

У ході брифінгу, який було проведено сьогодні, 6 червня, начальник управління ДПтС України в Одеській області полковник внутрішньої служби Вадим Ярмолінець офіційно заявив, що станом на 1 червня поточного року заборгованість по заробітній платі та грошовому забезпеченню у працівників, які несуть службу в установах виконання покарань області, відсутні.

На брифінгу були присутні заступник начальника Управління полковник внутрішньої служби В’ячеслав Кравченко, начальник Південної ВК № 51 підполковник внутрішньої служби Тагір Ахмедов, начальник Одеської ВК № 14 підполковник внутрішньої служби Євген Ленівов, начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансового забезпечення Управління майор внутрішньої служби Андрій Боєчко та голова Одеської обласної профспілкової організації підполковник внутрішньої служби Леся Сулима. Представники ЗМІ мали можливість задати питання кожному з присутніх та отримати вичерпну інформацію.

Як зазначив у своєму виступі В’ячеслав Кравченко, подібна інформація про заборгованість дезінформує суспільство та не відповідає дійсності. Хто та з якою метою заявив подібне на сторінці інтернет - видання, незрозуміло. Так, дійсно, проблемні питання завжди мають місце в будь - яких організаціях, проте вони вирішуються. Слід також зазначити, що хоча заробітна плата дійсно невелика, але вона виплачується вчасно. А це дає стабільність та соціальну захищеність працівнику пенітенціарної служби.

Як зазначила у своєму виступі Леся Сулима, фінансування на оплату праці співробітникам бюджетної сфери надходить щомісяця без затримки. Нарахування та виплата грошового забезпечення особам рядового та начальницького складу в установах області здійснюється своєчасно згідно чинного законодавства з 20 по 25 число кожного місяця.

У 2013 році фінансування на виплату грошового забезпечення осіб рядового та начальницького складу, які несуть службу в установах та ізоляторах Одеської області в цілому збільшено на 1,0 млн. грн., у зв’язку з чим відмічена позитивна динаміка щодо збільшення розміру середньомісячного грошового забезпечення на 1 особу в 2013 році у порівняні з минулим роком.

Також слід зазначити, що за вказівкою Голови Служби створена комісія з числа представників Центрального апарату Служби щодо перевірки фактів, викладених у анонімному зверненні на сторінці Інтернет- видання.

На даний час в установах області морально- психологічний клімат серед співробітників задовільний, тобто думок про звільнення немае. Усі старанно та віддано виконують свої службові обов’язки.

Прес-служба управління ДПтС України в Одеській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »