19 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
26.06.2013

Інформація щодо заборгованості зарплати одеським пенітенціаріям

Державна пенітенціарна служба України інформує про результати проведення перевірки інформації, викладеної на веб-сайтах в мережі Інтернет щодо заборгованості із заробітної плати персоналу виправних колоній управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області.

Не зважаючи на те, що лист був анонімним, керівництво Служби та територіального управління в Одеській області оперативно відреагувало на повідомлення – 6 червня поточного року начальник управління ДПтС України в Одеській області Ярмолинець В.Ф. провів брифінг, на якому поінформував представників ЗМІ про реальний стан справ.

За дорученням Голови Державної пенітенціарної служби України Лісіцкова О.В. була створена комісія з керівників та персоналу апарату ДПтС України, що виїхала з перевіркою до Одеської області. За результатами перевірки з’ясовано, що викладена інформація знайшла підтвердження лише частково, зокрема, у частині заборгованості з оплати праці персоналу окремих підприємств установ. Проте встановлено, що заборгованість із заробітної плати була поточною. З інших питань надані відповідні роз’яснення.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »