18 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
11.09.2013

Відбувся заключний захід проекту Офісу Ради Європи, метою якого було відзначення закінчення проекту і презентація роботи, проведеної у співпраці Державної пенітенціарної служби України, Ради Європи та іншими партнерами проекту

10 вересня 2013 року відбувся заключний захід проекту Офісу Ради Європи - фінальна конференція, метою якої було відзначення закінчення проекту і презентація роботи, проведеної у співпраці Державної пенітенціарної служби України, Ради Європи та іншими партнерами проекту, а також презентація досягненнях результатів під час дворічного періоду імплементації проекту.

Проект «Підтримка в'язничної реформи в Україні», який став можливим завдяки фінансової підтримки Шведського уряду за допомогою Шведського Агентства з міжнародної співпраці та розвитку (SIDA), протягом двох років (2011-2013 рр.) реалізовувався Державною пенітенціарною службою України у співпраці з Генеральним директоратом з прав людини і норм права та був спрямований на підтримку і розвиток діяльності органів державної влади і неурядового сектору з питань

- впровадження у Україні елементів служби пробації

- удосконалення менеджменту установами і органами виконання покарань та слідчими ізоляторами.

Проектна діяльність не обмежувалася компетенцією Державної пенітенціарної служби України, тому протягом березня-вересня 2011 року до підготовки його змісту залучалися представники зацікавлених міністерств, відомств, дипломатичних представництв та неурядових організацій.

Захід розпочався з урочистої промови пана Володимира Рістовскі, керівника Офісу Ради Європи в Україні - представника Генерального секретаря Ради Європи з питань координації програм співробітництва Ради Європи.

Від імені Ради Європи пан посол привітав усіх присутніх із успішним закінченням проекту "Підтримка в'язничної реформи в Україні" та звернув увагу на те, що ефективність проекту – результат плідної співпраці та взаєморозуміння основних бенефіціарів (Державна пенітенціарна служба України, Міністерство юстиції України) та партнерів проекту.

У кінці своєї промови пан Посол зауважив, що Рада Європи завжди очікує на пропозиції та ідеї щодо можливого подальшого продовження проекту, що, безумовно, сприятиме реформуванню та розвитку пенітенціарної системи України у контексті створення державної служби Пробації та удосконалення основних принципів управління тюрмами.

Окрім пана Посла від Ради Європи на заході були присутні пані Таня Ракусік-Хаджич, керівник відділу співпраці в галузі кримінального права Ради Європи, пані Ільдіко Салач, програмний менеджер проекту "Підтримка в'язничної реформи в Україні", координатори проекту від Офіса Ради Європи в Україні – Володимр Головатенко та Ірина Сваволя, а також консультанти з Великої Британії – Джефрі Хьюз (з питань управління тюрмами) та Мартін Седдон (з питань пробації).

Державну пенітенціарну службу України у заході представляли посадові особи, відповідальні за реалізацію проекту - Кондратьєв Володимир Миколайович, заступник начальника департаменту кримінально-виконавчої інспекції та соціально-психологічної роботи, Калівошко Валерій Миколайович, начальник відділу організаційно-методичного забезпечення кримінально-виконавчої інспекції, Григоренко Алла Миколаївна, старший інспектор з особливих доручень відділу навчальнх закладів і професійної підготовки кадрів та Пашаян Тетяна В'ячеславівна, старший інспектор відділу зв'язків з громадськістю та міжнародної діяльності.

Від імені Державної пенітенціарної служби України пан Кондратьєв подякував організаторам заходу за нагоду підвести підсумки з результатів реалізації проекту "Підтримка в'язничної реформи в Україні". Також, він відмітив, що фінальна конференція – це чудова можливість висловити нові ідеї щодо подальшої співпраці.

"Я впевнений, що результати проекту «Підтримка в’язничної реформи в Україні» можуть бути початком наступного етапу співпраці України у пенітенціарній сфері з Радою Європи як повноправного члена цієї міжнародної організації", - зауважив Володимир Миколайович.

"Робота у цій сфері повинна бути системною" – він наголосив – "і не підмінюватися адміністративною імітацією діяльності з нашого і вашого боків на заміну свідомим плановим заходам".

Програма заходу передбачала колективне обговорення питань управління в'язницями на практиці за участю експертів з Великої Британії та презентацію основних заходів проекту та можливих заходів на майбутнє.

Наприкінці заходу учасники фінальної конференції дійшли згоди про необхідність подальшої співпраці.

Важливі посилання:

http://coe.kiev.ua/projects/spru.html

http://coe.mfa.gov.ua/ua/about-ukraine/org-in-ukraine/474

Управління зовнішніх комунікацій
ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »