17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
11.09.2013

Інформація щодо телефонних погроз ув’язненого Одеського СІЗО не знайшла свого підтвердження

В Інтернет-виданнях розміщено інформацію про нібито погрози громадянці Л. Грачовій, жительці Одеської області, від колишнього чоловіка, який на даний час перебуває в місцях позбавлення волі. З метою об’єктивного інформування громадськості управління ДПтС України в Одеській області інформує про наступне.

29 серпня 2013 року до управління ДПтС України в Одеській області надійшло звернення від редактора газети «Время Ч» Белецького О.В. щодо погроз ув’язненого Г., який утримується в Одеському слідчому ізоляторі, своїй дружині Л. який має намір вчинити фізичну розправу над нею.

За даним фактом уповноваженими співробітниками територіального органу управління було проведено ретельну службову перевірку, в ході якої інформація, яка міститься у зверненні, свого підтвердження не знайшла.

Як зазначив перший заступник начальника управління ДПтС України в Одеській області полковник внутрішньої служби Олександр Слободянюк, згідно Правил внутрішнього розпорядку слідчих ізоляторів ДКВС України, мобільні телефони, зарядні пристрої для них, сім-картки є предметами, які заборонено зберігати при собі засудженим та ув’язненим, які тримаються у СІЗО.

Під час службового розслідування проведено ряд заходів щодо встановлення ймовірного місця зберігання терміналу мобільного зв’язку з сім- картою оператора LIFE, номер якого було зазначено у зверненні громадянки Л.. Інформація, викладена у заяві, свого підтвердження не знайшла.

З метою недопущення подібних випадків, що зазначені у заяві, до ув’язненого Г. адміністрацією Одеського слідчого ізолятору вжито ряд додаткових профілактичних заходів.

Окрім того, в ході перевірки опитаний ув’язнений Г. надав пояснення про те, що його дружина є громадським захисником в його кримінальній справі. Своїй дружині він ніколи не погрожував, відповідно смс-повідомлення з погрозами на її номер телефону не направляв. Щодо підпалів її майна та проникнення до оселі невідомого чоловіка з ножем йому нічого не відомо.

Дане питання перебуває на контролі керівництва Служби.

Прес-служба УДПтС України в Одеській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »