17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Січень   2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
1516
17
18192021
22232425262728
293031
дата з:
по:
24.09.2013

День соціальних служб у Віньковецькому РП КВІ управління ДПтС України у Хмельницькій області

Сьогодні молодь з різних причин вчиняє правопорушення. Одні – з необачності, інші – від матеріальної безвиході, треті – прагнуть легкої наживи, не усвідомлюючи, що настане відповідальність. Дехто вчинив злочин під впливом алкоголю чи наркотичних речовин. Згідно з судовими рішеннями, особи, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції, засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, отримали ще один шанс на виправлення.

Вже доброю традицією стала взаємодія Віньковецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та кримінально виконавчої інспекції. Співпраця РЦСССДМ та КВІ спрямована на визначення соціальних потреб засуджених, забезпечення контролю за їх поведінкою, спонукання їх до працевлаштування, проведення профілактичних заходів щодо попередження вчинення повторних правопорушень та виникнення шкідливих звичок (паління, вживання алкоголю чи наркотичних речовин), попередження соціально-небезпечних захворювань (ВІЛ/СНІДу, туберкульозу).

Для осіб вищезазначеної категорії РСССДМ проведено «День соціальних служб в КВІ». У ході проведення профілактичної бесіди їм надано комплекс індивідуальних соціальних послуг, розповсюджено інформаційні матеріали щодо роботи центрів соціальних служб для сім’ї дітей та молоді. Працівниками кримінально-виконавчої інспекції розтлумачено юридичні норми для запобігання вчинення повторних злочинів, а також права та обов’язки громадян, які перебувають на обліку в КВІ. Спільно з фахівцями із соціальної роботи проведено заходи з ресоціалізації для осіб, які повернулись з місць позбавлення волі.

Сподіваємось, що інформація, яку отримали молоді люди під час зустрічі, стане їм корисною у повсякденному житті, адже яке кажуть: «Якщо попереджений, значить озброєний».

В.В.Сохацький,
заступник начальника Деражнянського МРВ КВІ
управління ДПтС України у Хмельницькій області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »