20 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Січень   2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
1516171819
20
21
22232425262728
293031
дата з:
по:
24.09.2013

Кримінально-виконавча інспекція управління ДПтС України в м. Києві та Київській області провела міжвідомчу нараду

20 вересня 2013 року на базі Бориспільського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Київської області відбулось засідання міжвідомчої наради під головуванням начальника відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в м. Києві та Київській області підполковника внутрішньої служби Христини Ануфрієвої, де спільно з представниками правоохоронних органів розглядались питання щодо організації діяльності кримінально-виконавчої інспекції, взаємодії з правоохоронними органами при виконанні покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

На міжвідомчій нараді обговорено порядок додержання вимог чинного законодавства при виконанні кримінальних покарань, не пов`язаних з позбавленням волі, та адміністративних стягнень у виді громадських і виправних робіт. Проаналізовано план ефективної взаємодії правоохоронних органів і установ у боротьбі зі злочинністю та профілактики рецидивної злочинності серед підоблікових осіб, засуджених до покарань, не пов`язаних з позбавленням волі. Приділено максимальну увагу стану матеріально-технічного забезпечення територіальних підрозділів кримінально-виконавчих інспекцій, відповідність вимогам нормативних документів та обсягу покладених на інспекції завдань і функцій.

Вирішено здійснити спільні перевірки організації службової діяльності при виконанні покарань, не пов’язаних з позбавленням волі в підпорядкованих підрозділах та вжити додаткових заходів щодо підвищення взаємодії у діяльності по виконанню кримінальних покарань, не пов`язаних з позбавленням волі, та адміністративних стягнень у виді виправних та громадських робіт. Узгоджено з територіальними ОВС проведення оперативно-профілактичних заходів по перевірці осіб, що перебувають на обліку територіальних підрозділів КВІ з метою підвищення ефективності профілактики рецидивної злочинності.

На фото: засідання міжвідомчої наради кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в м. Києві та Київській області

Прес-служба управління ДПтС України
в м. Києві та Київській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »