22 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Січень   2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22
232425262728
293031
дата з:
по:
30.09.2013

На розгляді Херсонської міської спостережної комісії питання допомоги засудженим, які перебувають на обліку КВІ

Одним з найважливіших завдань для кримінально-виконавчої інспекції при виконанні кримінальних покарань, є не лише забезпечення виконання рішень суду, а й організація процесу виправлення засуджених, сприяння у створенні необхідних умов для переоцінки життєвих орієнтирів, усвідомлення вчинених помилок, мотивації правослухняної поведінки, що досягається шляхом неухильного та чіткого виконання порядку та умов призначеного покарання.

Задля досягнення цієї мети до участі у соціальній адаптації засуджених осіб залучаються державні та громадські організації, в тому числі й така інституція як спостережна комісія. Відповідно до покладених завдань спостережні комісії маютьне лише допомагати засудженим особам у вирішенні питаньпрацевлаштування, оформлення реєстрації місця проживання та отримання документів, що засвідчують особу, а й вживають заходів впливу на поведінку підоблікових КВІ, які допускають порушення громадського порядку, аби попередити випадки вчинення ними нових злочинних діянь.

27 вересня 2013 року в приміщенні Херсонської міської ради проведено чергове засідання спостережної комісії м. Херсона. Цього разу спільно з представниками прокуратури міста, міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та пенітенціаріями розглядалися питання взаємодії спостережної комісії з районними підрозділами кримінально-виконавчої інспекції міста Херсона.За участю запрошених осіб розглянуто питання щодо умовно-дострокового звільнення від відбування покарання у виді виправних робіт засудженої особи, яка перебуває на обліку Комсомольського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції. Після заслуховування думки запрошених, членів спостережної комісії та засудженого, вирішено погодити клопотання КВІ. Крім того, засудженому Є., який є громадянином Російської Федерації, надані інформаційні послуги та юридична допомога щодо отримання громадянства України, так як засуджений вже тривалий час намагається самостійно вирішити цю проблему.

Любов Опер,
інспектор Комсомольського районного підрозділу
кримінально-виконавчої інспекції
управління ДПтС України в Херсонській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »