17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Січень   2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
1516
17
18192021
22232425262728
293031
дата з:
по:
03.10.2013

Підоблікові Чернігівського міського відділу КВІ відвідали бібліотеку

Співробітники Чернігівського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції облуправління ДПтС України з нагоди «Всеукраїнського дня бібліотек» організували екскурсію для засуджених, що перебувають на обліку відділу, до Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка.

В цей день проводилась акція – «Стань читачем бібліотеки», завдяки якій підоблікові отримали можливість безкоштовно завести картки читачів.

У процесі екскурсії «Невідома бібліотека», засуджені були ознайомлені з історією закладу, який функціонує вже 136 років, на даний час має у своєму фонді понад 875 тисяч документів. Консультацію для відвідувачів провели біля каталогів, правопорушники відвідали виставку робіт фотоконкурсу «Життя як книга» відділу мистецтв та виставку робіт людей з обмеженими можливостями «Струни душі» відділу абонементу.

В бібліотечному ресурсному центрі «Window on Amerika Center» засуджені були ознайомлені з можливостями сучасної бібліотеки. Адміністрацією було запропоновано широкий спектр послуг, таких як: безкоштовні тренінги та заняття з основ комп’ютерної грамотності, різноманітні клуби теорії спілкування, електронна бібліотека, безкоштовний інтернет, Wi-Fi зона, унікальний книжковий фонд, колекція періодичних видань, нотних видань, компакт-дисків та грамплатівок, 25 тисяч документів іноземними мовами.

Відвідувачі ознайомились з репертуаром нового театрального сезону Молодіжного театру та театру ім. Т.Г. Шевченко, Філармонійного центру.

На завершення екскурсії, відділ документів з суспільних та гуманітарних наук, запропонував лекцію на тему «Якщо чаю не п’єш – звідки в тебе здоров’я», в процесі якої розповідали про традиції чаювання і частували гостей смачним чаєм. Після такої захопливої подорожі в бібліотечний світ та теплого прийому, засуджені почали ділитися враженнями та власними знаннями історії, що дуже порадувало, як інспекторів, так і екскурсоводів.

Знайомство з бібліотекою, її ресурсами і послугами стало приємним і корисним заняттям для підоблікових. У свою чергу працівники міської інспекції ознайомили керівництво бібліотеки зі своїм періодичним виданням «Пенітенціарій Чернігівщини» і подарували декілька примірників.

Юлія Василенко,
старший інспектор Чернігівського МВ КВІ
управління ДПтС України в Чернігівській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »