20 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Січень   2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
1516171819
20
21
22232425262728
293031
дата з:
по:
03.10.2013

Спостережна рада КОДА розглянула актуальні питання діяльності КВІ на території Київського регіону

02 жовтня 2013 року старший інспектор з особливих доручень кримінально-виконавчої інспекції (КВІ) управління ДПтС України в м. Києві та Київській області майор внутрішньої служби Світлана Сорнюк взяла участь у засіданні спостережної комісії Київської обласної Державної адміністрації. На порядку денному розглядались актуальні питання діяльності КВІ на території Київського регіону, де функціонує 42 підрозділи КВІ.

Загальновідомо, що КВІ плідно співпрацює з районними центрами зайнятості населення, центрами соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, райдержадміністраціями та громадськими організаціями. Основною метою цієї співпраці є визначення принципів виконання кримінальних покарань, статусу засуджених, гарантій захисту їхніх прав, законних інтересів та обов’язків, порядку застосування до них заходів впливу з ціллю виправлення і профілактики асоціальної поведінки, контролю і нагляду за ними. Така діяльність КВІ сприяє здобуттю освіти, працевлаштуванню засуджених та отриманню відповідної соціальної допомоги у процесі їх виправлення та ресоціалізації в суспільстві.

Одним із видів первинної правової допомоги є ознайомлення засуджених з умовами та порядком відбування покарання не пов’язаного з позбавленням волі. Під час цього ознайомлення працівниками підрозділів КВІ підобліковим засудженим роз’яснюється їх права та обов’язки, наслідки при вчиненні повторних злочинів та ін.

Однак є ряд моментів, які на сьогодні суттєво послаблюють роботу КВІ. Основний з них - це відсутність централізованого чи цільового розв’язання питань створення відповідних умов роботи для працівників КВІ.

В повсякденній роботі це відображається на зниженні якості надання допомоги засудженим та стані обміну інформацією між відділами КВІ та спостережними комісіями, які не дають можливість в повному обсязі оцінити роботу, щодо створення сприятливих умов засудженим для виправлення та соціальної реабілітації, яких, до речі в Києві та Київській області знаходиться близько 12 тис. осіб.

Поставивши таке пряме запитання щодо забезпеченості підрозділів КВІ гідними умовами для праці під час засідання спостережної комісії її керівництво сподівається на швидке розвязання цього питання керівниками КОДА.

На фото: під час проведення засідання спостережної ради КОДА

Прес-служба УДПтСУ у м. Києві та Київській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »