25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Листопад   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
2021222324
25
26
27282930
дата з:
по:
04.10.2013

Пенітенціарії Кіровоградщини привітали підшефних з ювілеєм 50-ти річчя з Дня утворення закладу

03 жовтня 2013 року співробітники управління Державної пенітенціарної служби України та Олександрійського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції привітали дітей та колектив Новопразької школи інтернату з 50 річним ювілеєм.

Привітати зі святом до школи завітали: заступник голови Олександрійської районної державної адміністрації Ольга Іванівна Анісімова – Шило, голова Новопразької селищної ради Ольга Григорівна Горбенко, заступник голови профспілок працівників освіти і науки України в Кіровоградській області Даценко Олександр Андрійович, депутат Олександрійської районної ради, начальник Олександрійського районного відділу освіти і науки України в Кіровоградській області Ольга Анатоліївна, голова Олександрійської районної адміністрації профспілок освіти і науки України Тетяна Григорівна Мартюшина.

Гості побажали дітям добра, тепла, здоров’я, віри в успіх та впевненості у своїх силах. Наголосивши, що для того, щоб стати гідним громадянином нашої держави, потрібно наполегливо працювати, здобувати знання, творчо мислити, розвивати свої задатки та здібності. Ми всі, персонал пенітенціарної служби, громадськість, представники влади, допоможемо вам на цьому не простому шляху.

Привітання прозвучали і на адресу колективу, за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Бажаємо Вам, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Гості відвідали святковий концерт та поспілкувалися зі школярами. Підшефні розповіли делегації шефів про свої досягнення у навчанні, спорті та творчості.

Діти щиро раділи подарункам. На знак вдячності школярі підготували творчі та пісенні номери, передали гостям власноруч виготовлені невеличкі подарунки.

Олександр Іванченко,
інспектор Олександрійського МРВ кримінально-виконавчої інспекції
управління ДПтС України в Кіровоградській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »