17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
09.10.2013

Інформація щодо закупівлі протитуберкульозних препаратів ДПтС України у 2013 році

У засобах масової інформації з'явилась інформація щодо начебто чисельних порушень у державних закупівлях про туберкульозних препаратів 2 ряду для лікування хворих на туберкульоз засуджених.

Зазначені повідомлення не відповідають дійсності, у зв'язку з чим інформуємо наступне.

Для лікування хворих на туберкульоз, які тримаються в установах ДКВС України, у 2013 році було закуплено протитуберкульозні препарати І і ІІ ряду відповідно до потреби установ та виділеного бюджетного фінансування.

Закупівля протитуберкульозних препаратів, ДПтС України проводиться відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель», метою якого є створення конкурентного середовища у сфері державних закупівель, запобігання проявам корупції та забезпечення раціонального і ефективного використання державних коштів.

Так, при очікуваній вартості закупівлі переліку протитуберкульозних препаратів І та ІІ ряду у 4,1 млн. грн. ДПтС України закуплено вищезазначені препарати на загальну суму 3,2 млн. грн. Тобто на цю суму було закуплено не один протитуберкульозний препарат, а чотири протитуберкульозні препарати, два з яких ІІ ряду.

Ціни за одиницю виміру товару не перевищують межі надбавок, визначених постановою КМУ від 17 жовтня 2008 р. № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення» (із змінами) на ціни, задекларовані у реєстрі оптово-відпускних цін на лікарські засоби, визначеному постановою КМУ від 13 серпня 2012 р. №794 «Питання декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, які закуповуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів».

Навіть навпаки, більшість протитуберкульозних препаратів закуплено за цінами, нижчими від зареєстрованих, що дало змогу заощадити у поточному році 0,9 млн. грн. Ці кошти будуть скеровані на придбання необхідного медичного майна.

Управління зовнішніх комунікацій ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »