21 лютого 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
18.10.2013
Документ без названия

АНАЛІТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ
про підсумки роботи із запитами на інформацію, що надійшли на адресу Державної пенітенціарної служби України за 9 місяців 2013 року

Впродовж 9 місяців 2013 року до ДПтС України надійшло 155 запитів на інформацію, що на 25 запитів (або на 19,2 %) більше, ніж в аналогічному періоді 2012 року (2012 рік - 130).
У ІІІ кварталі 2013 року до ДПтС України надійшло 55 запитів на інформацію, що, у порівнянні з ІІ кварталом, більше на 37,5 %.

Впродовж звітного періоду найбільше запитів на інформацію надійшло поштою (91 запит). 47 запитів на інформацію надійшло електронною поштою, 17 запитів - за допомогою факсимільного зв'язку.

Більшість запитів на інформацію надійшло до ДПтС України від фізичних осіб (65 запитів). Від юридичних осіб надійшло 22 запити, від об'єднань громадян без статусу юридичної особи - 2 запити. Від представників засобів масової інформації надійшло 22 запити на інформацію.
З центральних органів влади за належністю до ДПтС України надійшло 29 запитів (18 - з Міністерства юстиції України, 5 - з Кабінету Міністрів України, 3 - з Адміністрації Президента України, 3 - з Міністерства внутрішніх справ України, 1 - з Генеральної прокуратури України). Це були запити на інформацію як від фізичних, так і від юридичних осіб.
Від засуджених та осіб, узятих під варту, з установ ДПтС України було надіслано 14 запитів (8 - із Закарпатської установи виконання покарань відділу ДПтС України в Закарпатської області (№9), 2 - з Новгород-Сіверської установи виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області (№31), 2 - з Роменської виправної колонії управління ДПтС України в Сумській області (№56), 1 - з Городищенської виправної колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№96), 1 - з Ладижинської виправної колонії управління ДПтС України у Вінницькій області (№ 39).

Впродовж звітного періоду запитувачі переважно цікавилися інформацією про діяльність органів і установ ДПтС України (42 запити). Запитувачі просили надати копії деяких документів, в яких визначено умови тримання засуджених, норми харчування для засуджених, норми житлових приміщень для засуджених тощо.
У 39 запитах на інформацію запитувачі просили надати статистичну інформацію про кількість засуджених (у тому числі жінок та неповнолітніх), смертність в установах ДПтС України тощо.

Майже усі запити на інформацію були своєчасно розглянуті (протягом 5 робочих днів). Термін розгляду 1 запиту на інформацію було продовжено до 20 робочих днів у зв'язку великим обсягом запитуваної інформації.
Майже усім запитувачам були надані позитивні відповіді (93,5 %). 10 запитувачам (6,5 %) було відмовлено в наданні запитуваної інформації.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 року № 1277 «Питання системи обліку публічної інформації» у ДПтС України у серпні 2013 року створено систему обліку публічної інформації, що розміщена на офіційному веб-сайті ДПтС України www.kvs.gov.ua.

Відділ документального забезпечення,
архівної справи та розгляду звернень
громадян департаменту організаційно-аналітичного,
документального та правового забезпечення

версія для друку
Розширений пошук »