25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
17.04.2014
Державна пенітенціарна служба України

Національна Профспілка ДПтС України уклала Угоду про співпрацю з Союзом юристів України

16 квітня 2014 року Голова національної Профспілки ДПтС України, член колегії ДПтС України Олег Андрієнко провів робочу зустріч з Головою Союзу юристів України, Почесним Президентом Всесвітньої асоціації юристів Валерієм Євдокимовим. В рамках цієї зустрічі лідер профспілковців – пенітенціаріїв обговорив з очільником авторитетної громадської організації правовиків національного та міжнародного рівня шляхи співпраці в галузі можливостей задоволення соціально-правового захисту та професійних інтересів персоналу ДПтС України, розвитку їх громадської активності, можливої участі в розробці та реалізації державної та правової політики.

Голова Союзу юристів України (СЮУ), народний депутат України II та IV скликань, член Конституційної асамблеї Валерій Євдокимовим проінформував, що за 23 роки свого існування СЮУ перетворився на одну з найвпливовіших громадських організацій України, до складу якої входять видатні громадські діячі, представники судових і правоохоронних органів, практикуючі науковці, юристи органів державної та виконавчої влади та інші.

У рамках заходу лідер профспілковців – пенітенціаріїв Олег Андрієнко також провів корисні перемовини з громадськими діячами, партнерами СЮУ.

СЮУ готовий надати практичну допомогу ДПтС України в організації освітніх, науково-правових проектах і соціальних програмах, що стосуються правоохоронної та правозастосовної діяльності пенітенціарної системи. Профспілка ДПтС готова сприяти в організації літнього відпочинку членів СЮУ у відомчих медико-реабілітаційних центрах Служби.

На завершення заходу Голова національної Профспілки ДПтС України, Олег Андрієнко і Голова Союзу юристів України Валерій Євдокимов підписали Угоду про співпрацю.

Президія ЦК національної Профспілки ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »