15 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
До уваги представників громадськості та засобів масової інформації! 08.05.2014
Державна пенітенціарна служба України

9 травня радикально налаштовані сили планують дестабілізувати роботу однієї з установ виконання покарань у Харківській області

Як стало відомо Державній пенітенціарній службі України, 9 травня 2014 року радикально налаштовані сили разом із особами, які раніше відбували покарання в Олексіївській виправній колонії управління ДПтС України в Харківській області (№ 25), та іншими особами кримінального середовища планують провести несанкціонований мітинг біля зазначеної установи.

Їхньою метою, нібито, є дестабілізація стану оперативної обстановки в Олексіївській виправній колонії (№ 25), а також висвітлення у засобах масової інформації з позиції активності громадського сектору в проведенні люстрації органів державної влади неправдивої інформації щодо діяльності керівництва установи.

Враховуючи зазначене вище, звертаємо увагу представників усіх інститутів громадянського суспільства на те, що згідно з чинним законодавством у правовій демократичній державі, якою є Україна, передбачено методи й механізми контролю та нагляду за дотриманням законності в діяльності органів та установ Державної кримінально-виконавчої служби України.

Застосування будь-яких інших заходів чи проведення несанкціонованих акцій протесту безпосередньо або (та) опосередковано становить суспільну небезпеку, оскільки Державна пенітенціарна служба України, відповідно до чинного законодавства, забезпечує виконання кримінальних покарань та у такий спосіб – правопорядок в Україні. Блокування чи перешкоджання повноцінній роботі установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, в першу чергу, порушує права осіб, які тримаються в цих установах, зокрема права на своєчасний розгляд справ у судових інстанціях за їхньою безпосередньою участю, забезпечення повноцінного харчування та безпеку в установах.

Також інформуємо про те, що в управлінні ДПтС України в Харківській області нещодавно відбулися кадрові зміни та призначено нового начальника територіального органу, в обов’язки якого і входить організація роботи органів та установ регіону, в тому числі й Олексіївської виправної колонії (№ 25).

Керівництво ДПтС України займає принципову позицію щодо дотримання законності у діяльності персоналу усіх рівнів усіх органів та установ відомства. У випадку виявлення порушення вимог законодавства, по відношенню до таких співробітників вживаються відповідні заходи реагування, передбачені нормативно-правовими актами, що регулюють діяльність центрального органу влади з питань виконання кримінальних покарань.

Окремо звертаємося до представників засобів масової інформації з проханням об’єктивно висвітлювати діяльність органів та установ ДПтС України, поширювати лише перевірену інформацію та розглядати будь-які проблемні питання із врахуванням позиції усіх причетних до справи сторін. Офіційну інформацію щодо діяльності установ ДПтС України в Харківській області можна отримати в прес-службі зазначеного органу за тел.: (095) 149-56-17.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »