25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
26.05.2014
Державна пенітенціарна служба України

Візит моніторингової місії ООН в Україні в управління ДПтС України в Харківській області

24 травня 2014 року відбулася зустріч делегації короткотермінової моніторингової місії ООН в Україні з керівництвом управління ДПтС України в Харківській області.

Відповідно до Статуту ООН та мандата Верховного Комісара ООН з прав людини, наданого резолюцією Генеральної Асамблеї 48/141 від 20 грудня 1993 року, моніторингова місія ООН виконує завдання щодо моніторингу ситуації з правами людини в Україні, а також подання регулярних і публічних звітів про становище у галузі прав людини та ризики, що виникають.

В ході робочої зустрічі з делегацією моніторингової місії ООН було обговорено проблемні питання діяльності установ виконання покарань управління ДПтС України в Харківській області, сучасний стан комунально-побутового та медичного забезпечення засуджених.

Прес-служба управління ДПтС України в Харківській області
Управління зовнішніх комунікацій

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »