25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
26.05.2014
Державна пенітенціарна служба України

У Ковельській виховній колонії вживаються заходи щодо усунення зауважень, наданих в ході візиту до установи представників Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ)

З метою моніторингу дотримання прав дітей у місцях позбавлення волі, у рамках співпраці Дитячого Фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) та Уряду України, делегація фахівців Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) та офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини протягом травня 2014 року відвідує установи, в яких відбувають покарання неповнолітні засуджені.

Державною пенітенціарною службою України опрацьовано зауваження, озвучені делегацією Дитячого Фонду ООН ЮНІСЕФ та представниками Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в ході візиту до Ковельської виховної колонії управління ДПтС України у Волинській області, та вжито заходи щодо їх усунення.

Зокрема, в установі забезпечено можливість вихованцям протягом дня знаходитись у спальному приміщенні для вирішення своїх побутових питань, відпочинку, самопідготовки тощо.

Адміністрацією Ковельської виховної колонії враховано побажання моніторингової групи та полегшено доступ вихованців до питної води у нічний час. Баки для питної води розміщено безпосередньо у самому спальному приміщенні та інших місцях перебування вихованців.

Засудженим створено умови для вживання їжі, яку їм передали родичі, у зручний для вихованців час, у приміщенні буфету, що обладнаний в приміщенні крамниці, їдальні та кімнати для прийому їжі, де створені необхідні санітарно-гігієнічні умови. Кімнати для прийому їжі обладнані додатковими холодильниками для зберігання продуктів харчування та необхідним інвентарем.

Переглянуто графік роботи спортивної зали для вихованців з метою надання їм можливості використовувати її у робочі дні та встановлений розпорядком дня вільний час.

Також переглянуто розпорядок дня установи з метою збільшення часу для занять вихованців фізичними вправами у весняно-літній період. Розпочато літню спартакіаду засуджених.

Відповідно до Закону України Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засудженого до європейських стандартів, який набрав чинності 07.05.2014, засудженим надано можливість використовувати цивільний одяг. Адміністрацією Ковельської виховної колонії вживаються заходи щодо забезпечення засудженим такого права.

Крім цього, ДПтС України, з урахуванням зауважень моніторингової групи, опрацьовуються пропозиції із удосконалення нормативно-правової бази, що регулює зазначені вище питання.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »