17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
30.05.2014
Державна пенітенціарна служба України

Тренінг в Кременчуцькій виховній колонії управління ДПтС України в Полтавській області "Безпечна поведінка та планування майбутнього" за підтримки Дитячого фонду ООН "ЮНІСЕФ" в Україні і всеукраїнського громадського центру "Волонтер"

26-27 травня 2014 року для вихованців Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС України в Полтавській області тренери всеукраїнського громадського центру "Волонтер" за підтримки Дитячого фонду ООН "ЮНІСЕФ" в Україні провели тренінг "Безпечна поведінка та планування майбутнього".

Метою тренінгу було чергове посилання на профілактику та попередження серед вихованців ризикованої щодо здоров’я поведінки, зокрема наркоманії, ВІЛ-інфекції та правопорушень, формування у підлітків усвідомленого ставлення до свого здоров’я та життя, а також знань та вмінь, що дозволять уникати ризиків у своїй поведінці та відповідально робити свій життєвий вибір.

Впродовж 2-х днів з підлітками проводились групові інтелектуальні заняття за темами: «Здоров’я як цінність», «Особливості ВІЛ-інфекції», «Сутність залежності від психоактивних речовин», «Профілактика вживання психоактивних речовин», «Профілактика інфекцій, що передаються статевим шляхом», «Тестування на ВІЛ», «Профілактика правопорушень», «Безпечна поведінка та планування майбутнього». В ході заходу юнаки отримали навчальну та пізнавальну літературу.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області
Управління зовнішніх комунікацій

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »