22 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
05.06.2014
Державна пенітенціарна служба України

Тренінг в Мелітопольській виховній колонії управління ДПтС України в Запорізькій області "Безпечна поведінка та планування майбутнього" за підтримки Дитячого фонду ООН "ЮНІСЕФ" в Україні і всеукраїнського громадського центру "Волонтер"

3-4 червня 2014 року для вихованців Мелітопольської виховної колонії управління ДПтС України в Запорізькій області тренери всеукраїнського громадського центру "Волонтер" за підтримки Дитячого фонду ООН "ЮНІСЕФ" в Україні провели тренінг "Безпечна поведінка та планування майбутнього".

Метою тренінгу було чергове посилання на профілактику здоров’я дівчат та попередження серед вихованців ризикованої щодо здоров’я поведінки, формування у підлітків усвідомленого ставлення до свого здоров’я та життя, а також знань та вмінь, що дозволять уникати ризиків у своїй поведінці та відповідально робити свій життєвий вибір.

Наприклад, за допомогою вправи "Колесо вашого здоров'я" вихованки зобразили на папері та "сфотографували" власні складові здоров'я.

Прес-служба управління ДПтС України в Запорізькій області,
Управління зовнішніх комунікацій

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »