22 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
04.06.2014
Державна пенітенціарна служба України

Лист до редакції із вигаданими фактами протиправних дій персоналу Бердичівського виправного центру (№ 108) засуджений написав у стані обурення від застосування до нього цілком законних режимних заходів

13.05.2014 в газеті «Бердичів Діловий» була опублікована стаття з посиланням на лист від ув’язненого Недобрика І.В., який на даний час відбуває покарання у Бердичівському виправному центрі (№ 108). У своїй заяві він скаржиться на те, що його було безпідставно побито працівниками даного виправного закладу.

З метою перевірки зазначених фактів було проведено службову перевірку, в ході якої з’ясовано, що 30.04.2014 року співробітниками зазначеної установи у засудженого Недобрика І. В. був виявлений та вилучений мобільний телефон, після чого його було поміщено в дисциплінарний ізолятор на одну добу.

При цьому фізичну силу працівники адміністрації центру до нього не застосовували та не погрожували. Претензій до працівників установи в засудженого немає. Вищезазначений лист до редакції газети, як пояснив сам засуджений, він написав у стані обурення тим, що у нього вилучили мобільний телефон, оскільки він вважав, що їх уже дозволили вільно використовувати.

Таким чином, у результаті перевірки встановлено, що викладена у ЗМІ інформація про порушення прав Недобрика І.В. не знайшла своє підтвердження, протиправні дії з боку персоналу Бердичівського виправного центру (№ 108) стосовно вищезазначеного засудженого не застосовувались.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »