17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
28.06.2014
Державна пенітенціарна служба України

Із Червонопартизанської виправної колонії (№ 68), що на Луганщині, евакуйовано засуджених

Червонопартизанська виправна колонія управління ДПтС України в Луганській області (№ 68) на даний час територіально опинилася між розміщеними силами АТО та сепаратистами. На територію установи час від часу потрапляють боєприпаси, спрямовані як з однієї, так і з іншої сторони.

Враховуючи вищезазначене, з метою захисту життя і здоров’я засуджених, які відбували покарання в зазначеній виправній колонії, їх було терміново евакуйовано до інших установ регіону.

Загалом із Червонопартизанської виправної колонії (№ 68) вивезено понад 200 засуджених. Ніхто під час проведення відповідних заходів не постраждав. На даний час усі засуджені перебувають у безпечному місці, забезпечені харчуванням та комунально-побутовим продовольством.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »