18 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
01.07.2014
Державна пенітенціарна служба України

Одеський СІЗО з робочим візитом відвідала робоча група Комісії з питань дотримання прав людини під час виконання та відбування кримінальних покарань і тримання під вартою

Згідно з графіком перевірок установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України, 27 червня 2014 року до Одеського СІЗО облуправління Державної пенітенціарної служби України з робочим візитом прибули члени робочої групи Комісії з питань дотримання прав людини під час виконання та відбування кримінальних покарань і тримання під вартою.

До складу працівників робочої групи входили керівник групи заступник Голови Державної пенітенціарної служби України Ігор Артеменко, заступник керівника групи головний спеціаліст відділу взаємодії з Державною пенітенціарною службою України Ігор Олійник, представники апарату ДПтС України та громадської організації «Об’єднання Богдана Хмельницького» на чолі з головою правління Богданом Хмельницьким.

Під час відвідування камерних приміщень Одеського слідчого ізолятора члени робочої групи Комісії поспілкувалися із засудженими та ув’язненими, мали змогу вислухати їхні побажання та пропозиції щодо поліпшення умов тримання. Також увага Комісії приділялась вивченню технічного стану камерних приміщень, комунально-побутового забезпечення, медичного обслуговування ув’язнених та засуджених. Скарг на умови тримання та претензій до адміністрації установи з боку засуджених під час відвідування не надходило.

Управління ДПтС України в Одеській області

версія для друку
Розширений пошук »