11 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
27.06.2014
Державна пенітенціарна служба України

Робоча група на чолі із заступником Міністра юстиції України І.Алексєєвим перевірила умови тримання засуджених у Бориспільській виправній колонії (№119)

Сьогодні, 27 червня, одна із робочих груп Комісії з питань дотримання прав людини під час виконання і відбування кримінальних покарань та тримання під вартою, керівником якої затверджено заступника Міністра юстиції України Ігоря Алексєєва, здійснила перевірку дотримання прав засуджених і умов їх тримання в Бориспільській виправній колонії управління ДПтС України в м. Києві та Київській області (№ 119).

Відповідно до Положення про Комісію з питань державної політики у сфері виконання кримінальних покарань, до складу комісії входять представники Міністерства, структурних підрозділів апарату ДПтС України, правозахисних та громадських організацій.

У Бориспільській виправній колонії (№ 119) представники зазначеної робочої групи оглянули житлові приміщення, медичну частину, пекарню, харчоблок, виробничу зону, кімнати короткострокових та довгострокових побачень, храм на території установи. У кімнаті, облаштованій для проведення відеоконференцзв’язку, перевіряючі мали змогу спостерігати за судовим процесом із розгляду справи щодо застосування до засудженого амністії.

Під час огляду усіх об’єктів, Ігор Сергійович поцікавився у співробітників установи, керівництва територіального органу управління та представників апарату відомства про наявні проблеми за всіма напрямками діяльності, зокрема й щодо медичного обслуговування засуджених, кадрового забезпечення, бюджетного фінансування, виробничих потужностей та залучення до праці осіб, які відбувають покарання у Бориспільській виправній колонії (№ 119).

У рамках перевірки усі представники робочої групи мали можливість вільно поспілкуватися із засудженими, оглянути будь-яке приміщення на території установи. І. Алексєєв також провів прийом засуджених з особистих питань.

Підсумовуючи результати перевірки установи виконання покарань, заступник Міністра зазначив у спілкуванні із журналістами, що у Бориспільській виправній колонії (№ 119) права засуджених дотримуються. В установі проводяться поточні ремонти, триває робота з перебудови житлових приміщень на більш сучасні. Одним із завдань, що потребує невідкладного рішення, Ігор Сергійович назвав укомплектування лікарського складу установи.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »