12 грудня 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
07.08.2014
Державна пенітенціарна служба України

Міністр юстиції України П. Петренко представив персоналу ДПтС України нового керівника Служби

Сьогодні, 07 серпня, Міністр юстиції України Павло Петренко представив начальницькому складу відомства та структурних підрозділів апарату ДПтС України нового керівника – Голову Державної пенітенціарної служби України – Палагнюка Володимира Миколайовича.

Першочерговим завданням для нового керівника Міністр визначив безвідкладно приступити до виконання посадових обов’язків, найближчим часом провести розширену колегію за участю начальників територіальних органів управління з метою аналізу стану справ та вирішення проблем.

За словами П. Петренка, ряд надзвичайних подій, що сталися останнім часом, є свідченням серйозних проблем в організації роботи всієї системи.

Водночас Павло Дмитрович наголосив, що «у цей непростий час усім потрібно працювати максимально злагоджено».

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »