16 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
01.08.2014
Державна пенітенціарна служба України

Умови утримання засуджених Полицької виправної колонії (№76), що на Рівненщині, перевірила робоча група Комісії з питань держполітики у сфері виконання кримінальних покарань

30 липня - 1 серпня 2014 року представники однієї з робочих груп Комісії з питань дотримання прав людини під час виконання і відбування кримінальних покарань та тримання під вартою, на чолі з керівником робочої групи начальником відділу нагляду і безпеки департаменту охорони, нагляду і безпеки Державної пенітенціарної служби України Іваном Остренком, здійснили перевірку дотримання прав засуджених і умов їх тримання у Полицькій виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області (№76).

До складу Комісії, відповідно до Положення про Комісію з питань держполітики у сфері виконання кримінальних покарань, ввійшли представники Міністерства юстиції України, структурних підрозділів апарату ДПтС України, правозахисних та громадських організацій.

У Полицькій виправній колонії (№ 76) представники зазначеної робочої групи оглянули житлові приміщення, харчоблок, пекарню, медичну частину, виробничу зону, кімнати короткострокових та тривалих побачень.

У ході огляду території та об’єктів установи, керівник робочої групи Комісії Іван Остренко спілкувався з керівництвом територіального органу управління та представниками апарату ДПтС України про наявні проблеми по всіх напрямках установи.

Представниками Комісії було здійснено прийом засуджених з особистих питань.

Прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »