12 грудня 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
30.07.2014
Державна пенітенціарна служба України

У Полицькій ВК управління ДПтС України в Рівненській області (№76) розпочала роботу робоча група Комісії з питань держполітики у сфері виконання кримінальних покарань

Робоча група Комісії з питань дотримання прав людини під час виконання і відбування кримінальних покарань та тримання під вартою, на чолі з керівником робочої групи начальником відділу нагляду і безпеки департаменту охорони, нагляду і безпеки Державної пенітенціарної служби України Іваном Остренком, прибули до Полицької виправної колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№76).

До складу комісії також увійшли представники Міністерства Юстиції України, структурних підрозділів апарату ДПтС України та представники спостережної комісії Володимирецької районної державної адміністрації.

Комісія приступила до роботи.

Прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »