17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
08.09.2014
Державна пенітенціарна служба України

У Чортківському СІЗО управління ДПтС України в Тернопільській області введено в експлуатацію кімнату побачень для осіб, засуджених до довічного позбавлення волі

З метою реалізації вимог ст.110 та ст.115 Кримінально-виконавчого кодексу України щодо реалізації прав засуджених до довічного позбавлення волі, їх рідних та близьких на отримання довгострокових побачень в Чортківському слідчому ізоляторі управління ДПтС України в Тернопільській області проведено ремонтні роботи з метою створення сучасних та комфортних умов, надання послуг для осіб, які перебувають на побаченні.

Силами персоналу відділу інтендантського та господарського забезпечення Чортківського слідчого ізолятора за рахунок коштів наданих на правах гуманітарної допомоги, встановлено облицювальну плитку на підлогу та стіни в приміщеннях кімнат побачень, облаштовано сучасний санвузол та душову (встановлено бойлер, унітаз, умивальник із змішувачем). Придбано холодильник та мікрохвильову піч.

Приміщення обладнано гратчастими дверима, які виготовлені з металевих прутів і поперечних смужок. Внутрішні двері обладнані механічним замком спеціального типу, встановлено кнопку для виклику молодших інспекторів та переговорний пристрій.

Також відповідно до вимог статті 103 Кримінально-виконавчого кодексу України в приміщенні кімнат тривалих побачень встановлено технічні засоби нагляду та контролю з можливістю фіксування записів з камер відеоспостереження на відеореєстратор.

Сектор РтІЗ
управління ДПтС України в Тернопільській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »