16 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
09.09.2014
Державна пенітенціарна служба України

Керівництво ДПтС України взяло участь у засіданні Комісії з питань державної політики у сфері виконання кримінальних покарань

Учора, 4 вересня, у Міністерстві юстиції України під головуванням першого заступника Міністра юстиції Інни Ємельянової відбулося друге засідання Комісії з питань державної політики у сфері виконання кримінальних покарань, участь в якому взяли Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк, персонал апарату ДПтС України та представники громадських організацій.

У рамках заходу було розглянуто питання про результати перевірок дотримання прав людини під час виконання і відбування кримінальних покарань та тримання під вартою, реалізації законних прав та інтересів таких осіб в установах, що належать до сфери управління ДПтС України.

Учасники засідання обговорили особливості подальшої перевірки установ виконання покарань та слідчих ізоляторів робочими (мобільними) групами Комісії з питань державної політики у сфері виконання кримінальних покарань, а також визначили перелік установ, в яких відповідна перевірка відбудеться у вересні-листопаді 2014 року.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »