21 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
16.09.2014
Державна пенітенціарна служба України

У Чернівецькому слідчому ізоляторі продовжується проведення заходів з модернізації

У Чернівецькому слідчому ізоляторі відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області продовжується активна робота по виконанню Плану організаційно-практичних заходів, спрямованих на модернізацію та покращення діяльності слідчих ізоляторів.

Протягом минулого місяця в установі здійснено ряд будівельно-ремонтних робіт. Зокрема, біля входу в церкву святої Анастасії Узорішительниці, яка розташована на території слідчого ізолятора встановлено нову дзвіницю. Окрім того з метою наближення умов утримання засуджених та ув’язнених до європейських норм та стандартів в камері для утримання жінок проведено капітальний ремонт та обладнано місце для прийняття душу.

«Робота щодо модернізації та покращення діяльності слідчого ізолятора проводиться згідно встановленого плану заходів та знаходиться на постійному контролі у керівництва відділу ДПтС України в Чернівецькій області», - зазначив начальник Чернівецького СІЗО підполковник внутрішньої служби Петро Лисак.

Прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »