17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
07.10.2014
Державна пенітенціарна служба України

Продовження модернізації Черкаського СІЗО

Відповідно до Плану модернізації, продовжується робота, пов’язана з покращенням благоустрою, соціально-побутових та санітарних умов місць несення служби персоналу і тримання осіб, узятих під варту, та засуджених у Черкаському слідчому ізоляторі:

- Проведено косметичний ремонт фасадної частини розплідника установи (пофарбовано стіни та замінено вивіску, також пофарбовано двері та встановлено врізний замок)

- Частково замінено та пофарбовано двері до кабін для вигулу службових собак. Побілено стіни, замінено стелю та підлогу в двох вольєрах розплідника установи.

- Проведено косметичний ремонт міжповерхового переходу з внутрішнього поста №1 до внутрішнього поста №2 режимного корпусу №1;

- прогулянкової вежі режимного корпусу №1;

- примішення кімнати прийому передач установи.

- Встановлено додаткові інженерно-технічні засоби охорони в кімнаті довгострокових побачень. Встановлено додаткову камеру відеоспостереження в вередині приміщення та сенсорну лампу з датчиком руху – зовні.

- На виконання заходів спрямованих на заощадження теплової та електричної енергії закінчено переобладнання та заміну старого освітлення на новітні енергозберігаючі світлодіодні світильники та встановлено теплозберігаючі металопластикові вікна в деяких службових кабінетах.

Питання, щодо забезпечення безумовного виконання наказів та вказівок ДПтС України, організації нагляду за поведінкою осіб, узятих під варту та засуджених, чіткого виконання ними всіх режимних вимог, приведення умов їх тримання у відповідність до вимог кримінально – виконавчого законодавства України, перебуває на постійному контролі в керівництва управління ДПтС України в Черкаській області.

Руслан Кучеренко,
старший інспектор ВОРНіБ
управління ДПтС України
в Черкаській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »