20 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
13.10.2014
Державна пенітенціарна служба України

Продовжується робота з удосконалення та модернізації Рівненського СІЗО

Керівництвом та співробітниками Рівненського слідчого ізолятора продовжується робота з виконання Плану організаційно-практичних заходів, спрямованих на модернізацію та покращення діяльності слідчих ізоляторів.

Так, у Рівненському слідчому ізоляторі продовжуються ремонти камер у відповідності до типової «камери-моделі».

Аби забезпечити належне медичне обслуговування, медичну частину в установі забезпечено новими виробами медичного призначення.

Також керівництво Рівненського СІЗО значну увагу приділяє покращенню умов несення служби співробітниками установи. Завершено проведення ремонтних робіт, забезпечено сучасними меблями та предметами господарчого призначення кімнату психоемоційного розвантаження для персоналу. Завдяки естетичному оформленню кімнати, у ній затишно і зручно. Все це створює відчуття спокою і гармонії.

Прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »