22 червня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
16.10.2014
Державна пенітенціарна служба України

З Луганської УВП (№ 17) евакуйовано засуджених жінок

Сьогодні, 16 жовтня, із Луганської установи виконання покарань (№ 17) до Качанівської виправної колонії управління ДПтС України в Харківській області (№ 54) було евакуйовано 171 засуджену жінку.

Наприкінці червня 2014 року, враховуючи складну на той час ситуацію на території, де була розміщена Червонопартизанська виправна колонія управління ДПтС України в Луганській області (№ 68), керівництвом ДПтС України було прийнято рішення та вжито заходи щодо термінового перевезення усіх засуджених цієї установи до більш безпечного для життя і здоров’я місця - Луганської установи виконання покарань (№ 17).

В подальшому вивчалися різні можливості для переведення цих засуджених до інших установ виконання покарань, розташованих в областях, де немає бойових дій.

Внаслідок тривалих перемовин та міжвідомчої співпраці правоохоронних органів вище зазначених засуджених евакуйовано до Качанівської виправної колонії управління ДПтС України в Харківській області (№ 54), де створено належні умови для їх тримання.

Під час проведення відповідних заходів ніхто не постраждав. На даний час усім жінкам надається психологічна допомога, вивчається питання комунально-побутового забезпечення.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »