14 грудня 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
16.10.2014
Державна пенітенціарна служба України

З Луганської УВП (№ 17) евакуйовано засуджених жінок

Сьогодні, 16 жовтня, із Луганської установи виконання покарань (№ 17) до Качанівської виправної колонії управління ДПтС України в Харківській області (№ 54) було евакуйовано 171 засуджену жінку.

Наприкінці червня 2014 року, враховуючи складну на той час ситуацію на території, де була розміщена Червонопартизанська виправна колонія управління ДПтС України в Луганській області (№ 68), керівництвом ДПтС України було прийнято рішення та вжито заходи щодо термінового перевезення усіх засуджених цієї установи до більш безпечного для життя і здоров’я місця - Луганської установи виконання покарань (№ 17).

В подальшому вивчалися різні можливості для переведення цих засуджених до інших установ виконання покарань, розташованих в областях, де немає бойових дій.

Внаслідок тривалих перемовин та міжвідомчої співпраці правоохоронних органів вище зазначених засуджених евакуйовано до Качанівської виправної колонії управління ДПтС України в Харківській області (№ 54), де створено належні умови для їх тримання.

Під час проведення відповідних заходів ніхто не постраждав. На даний час усім жінкам надається психологічна допомога, вивчається питання комунально-побутового забезпечення.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »