18 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
20.10.2014
Державна пенітенціарна служба України


ДЕРЖАВНА ПЕНІТЕНЦІАРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ
вул. Святошинська, 27,м. Київ, 03680 тел 407-61-38, тел/факс 403-05-79
E-mail: cbz@kvs.gov.uaКод ЄДРПОУ 08565003

20 жовтня 2014

В рамках реалізації 2 фази Гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (10 раунд за компонентом “ВІЛ/СНІД”) Департаментом забезпечення діяльності Державної пенітенціарної служби України (далі - ДЗД ДПтС України) оголошується конкурс з найму консультанта «Спеціаліст з розробки інформаційних матеріалів з профілактики ВІЛ/СНІДу в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах».

Обсяг робіт:

Виконавець робіт з розробки інформаційних матеріалів щодо профілактики ВІЛ/СНІДу в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах виконує наступні роботи:
1. Аналізує випущені за останні 3 роки інформаційні матеріали щодо профілактики ВІЛ/СНІДу в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах та готує рекомендації щодо виду інформаційних матеріалів та їх змісту (письмово).
2. Надає авторську концепцію щодо розробки серії інформаційних матеріалів з профілактики ВІЛ/СНІДу в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах (обов'язковий креативний творчий підхід та уникання «штампів»).
3. На основі погодженої авторської концепції розробляє інформаційні матеріали з питань профілактики ВІЛ/СНІДу в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах у вигляді буклету (орієнтовний формат А4), брошури (об'ємом не менше 4 сторінок), листівки (орієнтовний формат А5) або плакату (орієнтовний формат А3).
4. Після затвердження надає готові до друку макети інформаційних матеріалів з профілактики ВІЛ/СНІДу в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах.

Умови оплати:
Оплата консультанту проводиться після підписання Акту виконаних робіт.
Вимоги до кандидатів:

1. Середня/вища освіта
2. Досвід роботи в сфері ВІЛ/СНІД не менш 3 років;
3. Досвід підготовки, обізнаність з принципами підготовки та написання інформаційних матеріалів, що стосуються проблематики профілактики ВІЛ/СНІДу в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України (надати інформаційні матеріали);
4. Досвід роботи у комп'ютерних графічних редакторах (бажано).
5. Досвід безпосереднього спілкування з особами, позбавленими волі (бажано);
6. Знання «сленгового жаргону» засуджених (бажано);
7. Досвід волонтерської роботи в сфері ВІЛ/СНІД у місцях позбавлення волі (бажано);

Термін виконання робіт: 20 (двадцять) календарних днів з дати підписання Договору про виконання робіт.

Перелік документів, які необхідно подати:

1. Резюме з описом аналогічного досвіду.
2. В резюме обов'язково вказати вартість надання робіт (в гривнях, включаючи усі податки та збори).
3. Мотиваційний лист з обґрунтуванням своєї зацікавленості до даного конкурсу, що містить інформацію про осіб або організацій, до яких можна звернутися за рекомендаціями (бажано з контактними телефонами).
4. Інформаційні матеріали, що стосуються проблематики профілактики ВІЛ/СНІДу в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України, які були розроблені учасником конкурсу.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу GFdkvsu@ukr.net з поміткою в темі листа «Спеціаліст з розробки інформаційних матеріалів з профілактики ВІЛ/СНІДу в установах в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах».

Термін подання документів: до 24 жовтня 2014 року.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: (044) 207-36-35 або на адресу GFdkvsu@ukr.net . Контактна особа Мартіросова Вікторія.

Звертаємо Вашу увагу!

За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді за електронною адресою, вказаною у резюме, до 27.10.2014 року.
У разі запрошення для участі у співбесіді за результатами розгляду резюме при собі мати оригінали наступних документів: паспорт, диплом та у разі наявності сертифікат, документи про участь у навчанні.

версія для друку
Розширений пошук »