13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
23.10.2014
Державна пенітенціарна служба України

В рамках реалізації 2 фази Гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (9 раунд за компонентом "Туберкульоз") Департаментом забезпечення діяльності Державної пенітенціарної служби України (далі - ДЗД ДПтС України) оголошується конкурс з найму консультанта, задіяного у реалізації Гранту.

Спеціаліст з моніторингу та оцінки ТБ

Основні обов'язки
- Здійснювати розробку, впровадження, регулярне оцінювання і, за потребою, оновлення форматів та процедур звітності для установ, підпорядкованих Державній пенітенціарній службі України (далі - ДПтС України) в рамках Проекту.
- Координувати участь ДПтС України у заходах із розвитку та зміцнення системи моніторингу і оцінки (МІО) в рамках реалізації Проекту.
- Брати участь у впровадженні системи забезпечення та контролю якості даних в рамках реалізації Проекту.
- Координувати заходи щодо впровадження електронного реєстру хворих на туберкульоз в органах і установах Державної кримінально-виконавчої служби України.
- Здійснювати моніторингові візити до установ, підпорядкованих ДПтС України, з метою проведення перевірок якості ведення форм звітно-облікової документації та електронного реєстру хворих на туберкульоз.
- Здійснювати аналіз та контроль за станом організації моніторингу і оцінки в рамках впровадження Проекту ГФ в установах виконання покарань і слідчих ізоляторах. Впроваджувати заходи, спрямовані на поліпшення ситуації.
- Брати участь у підготовці проектів розпорядчих та нормативно - правових актів та інструктивно-методичних матеріалів з питань організації моніторингу і оцінки в рамках впровадження Проекту ГФ.
- Готувати пропозиції щодо фінансування на впровадження заходів з питань організації моніторингу і оцінки в рамках впровадження Проекту ГФ.
- Готувати матеріали та забезпечувати участь працівників органів і установ ДПтС України у проведенні навчальних зборів, нарад, семінарів, тренінгів з питань реалізації Проекту ГФ та організації моніторингу і оцінки в рамках впровадження Проекту ГФ.
- Забезпечувати співпрацю з основним реципієнтом - ДУ "Українським центром контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України" у напрямку організації моніторингу і оцінки в рамках реалізації Проекту.
- Забезпечувати збір та узагальнення звітності за формами, затвердженими Наказом МОЗ України від 02.09.2009 за № 657 «Про затвердження форм первинної облікової документації і форм звітності з туберкульозу та інструкцій щодо їх заповнення» та Наказом МОЗ України від 07 березня 2013 року за № 188 «Про затвердження форм первинної облікової документації і форм звітності з хіміорезистентного туберкульозу та інструкцій щодо їх заповнення"» та надавати до ДУ "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України" в терміни визначені в зазначених наказах.
Забезпечувати надання звітності щодо виконання індикаторів реалізації Проекту до ДУ "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України" в терміни передбачені у договорі між Департаментом забезпечення діяльності ДПтС України та ДУ "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України".
- Брати участь у засіданнях робочих груп ДУ "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України" з метою координації роботи у напрямку організації моніторингу і оцінки. в рамках реалізації Проекту.
- Вживати усіх можливих заходів для досягнення та забезпечувати контроль за виконанням індикаторів :
- кількості моніторингових/наглядових візитів спеціалістів пенітенціарної протитуберкульозної служби які здійснюються фахівцями з центрального рівня;
- відсотка слідчих ізоляторів та туберкульозних лікарень ДПтС України, до яких здійснено моніторингові візити спеціалістами пенітенціарної служби (або найнятими для реалізації гранту фахівцями) від їх загальної кількості;
- відсотка облікових форм, що заповнюються відповідно до чинних наказів МОЗ України;
- кількості моніторингових/наглядових візитів спеціалістів пенітенціарної протитуберкульозної служби які здійснюються фахівцями з регіонального рівня.

Основні кваліфікаційні вимоги

 • Вища медична освіта.
 • Спеціалізація за фахом "Фтизіатрія" або "Організація охорони здоров'я" - бажано;
 • Наявність кваліфікаційної категорії або наукового ступеню буде перевагою;
 • Досвід реалізації проектів за кошти гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією буде перевагою.
 • Досвід роботи у сфері МІО за туберкульозом буде перевагою.
 • Досвід роботи в сфері протидії епідемії туберкульозу буде перевагою.
 • Навички у підготуванні проектних пропозицій та аналітичних звітів.
 • Відмінне знання усної та письмової ділової української мови.
 • Бажано вільне володіння англійською мовою.
 • Добре знання комп'ютера, що включає володіння пакетом програм MS Office.

Додаткові кваліфікаційні вимоги

 • Знання стандартів, вимог та процедур ГФ в сфері МІО (бажано).
 • Схильність до аналітичної діяльності.
 • Високий рівень самоорганізації.
 • Уміння самостійно розставляти пріоритети та контролювати терміни виконання завдань.

Процедура подання резюме: будь-ласка, надішліть своє резюме українською мовою на адресу: GFdkvsu@ukr.net. У полі «тема» вкажіть «Резюме - спеціаліст з моніторингу та оцінки ТБ».
Кінцевий термін подання резюме: 29.10.2014. За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді за електронною адресою, вказаною у резюме, до 30.10.2014 року. У разі запрошення для участі у співбесіді за результатами розгляду резюме при собі мати оригінали наступних документів: паспорт, диплом та у разі наявності сертифікат, документи про участь у навчанні.

версія для друку
Розширений пошук »