21 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
05.11.2014
Державна пенітенціарна служба України

Модернізація Чернівецького слідчого ізолятора продовжується

У Чернівецькому слідчому ізоляторі відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області продовжується робота по виконанню Плану організаційно-практичних заходів, спрямованих на модернізацію та покращення діяльності слідчих ізоляторів.

Протягом вересня 2014 року продовжувалася робота, спрямована на покращення комунально-побутового забезпечення спецконтингенту, а також поліпшення умов утримання осіб в установі та створення належних умов для несення служби персоналом.

Значна увага приділяється покращенню роботи учбово-виробничих майстерень. Протягом звітного періоду виготовлено та реалізовано 6200 шт. плащів тонких та зібрано 2379 дитячих гойдалок.

Продовжується реконструкція та ремонт камер режимного корпусу слідчого ізолятора з приведенням їх до сучасних вимог (проведення заміни водопостачання, електропостачання, каналізації, опалення).

З метою створення належних умов для несення служби персоналом установи в осінньо-зимовий період, проведено косметичний ремонт та утеплення всіх спостережних веж, утеплено вікна на режимному та адміністративному корпусі, в приміщенні господарської обслуги та в інших комунально-побутових приміщеннях. Викладено бруківку на господарському дворі установи.

Робота в даному напрямку продовжується та перебуває на постійному контролі у керівництва відділу ДПтС України в Чернівецькій області.

Прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »