25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
06.11.2014
Державна пенітенціарна служба України

Модернізація Черкаського СІЗО облуправління ДПтС України триває

Відповідно до Плану модернізації, протягом жовтня 2014 року продовжувалась робота, пов’язана з покращенням благоустрою, соціально-побутових та санітарних умов місць несення служби персоналу і тримання осіб взятих під варту та засуджених, у Черкаському слідчому ізоляторі облуправління ДПтС України.

- Замінено вхідні двері та запобіжні грати приміщення, де тримаються засуджені, залишені для робіт по господарству; замінені замки, засоби освітлення та сигналізація.

- Завершене переоснащення всього пожежоохоронного господарства. В поточному році використання кошторису модернізації з пожежної охорони склало понад 110% відсотків. Замінено пожежні рукава, протипожежні крани. Встановлено освітлювальні лампи з написом «ВИХІД» над кожними дверима внутрішніх постів.

- Закінчений косметичний ремонт міжповерхового переходу з внутрішнього поста №1 до внутрішнього поста №2 , встановлено сучасні цифрові зчитувачі на всі електрозамки режимного корпусу №1.

- Продовжується робота, спрямована на заощадження тепла та електроенергії : в усіх службових кабінетах режимно-оперативного крила адміністративного корпусу установи встановлено теплозберігаючі металопластикові вікна.

Питання, щодо забезпечення безумовного виконання наказів та вказівок ДПтС України, організації нагляду за поведінкою осіб, узятих під варту та засуджених, чіткого виконання ними всіх режимних вимог, приведення умов їх тримання у відповідність до вимог кримінально – виконавчого законодавства України, перебуває на постійному контролі в керівництва управління ДПтС України в Черкаській області.

Сергій Радченко,
старший інспектор (ОД) відділу охорони, режиму,
нагляду і безпеки облуправління ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »