12 грудня 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
07.11.2014
Державна пенітенціарна служба України

Про заходи стабілізації ситуації в Бердичівській виправній колонії управління ДПтС України в Житомирській області (№ 70)

У зв’язку з ситуацією, що склалася в Бердичівській виправній колонії управління ДПтС України в Житомирській області (№ 70) (частина співробітників установи відмовилася заступати на зміну, вимагаючи вирішення питань їх соціального захисту), керівництвом Служби було прийнято рішення про створення робочої групи з числа співробітників структурних підрозділів апарату ДПтС України, які оперативно виїхали до виправної колонії для проведення службового розслідування даного факту та вжиття заходів для стабілізації оперативного стану в установі.

Окрім цього, Головою ДПтС України підписано наказ про відсторонення від посади на період проведення службового розслідування нинішнього керівника Бердичівської виправної колонії управління ДПтС України в Житомирській області (№ 70), а також призначено тимчасово виконуючого обов’язки начальника цієї установи.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »