12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
07.11.2014
Державна пенітенціарна служба України

В рамках реалізації 2 фази проекту «Зниження захворюваності на туберкульоз в Україні шляхом розширення та покращення доступу до високоякісних послуг з профілактики та лікування туберкульозу» (далі - Проект), що фінансується за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (9 раунд за компонентом “Туберкульоз”) Департаментом забезпечення діяльності Державної пенітенціарної служби України (далі - ДЗД ДПтС України) оголошується конкурс з найму консультантів для здійснення регіональних моніторингових візитів за напрямком:

«Регіональний консультант з питань лабораторної діагностики туберкульозу»

Основні обов'язки:

 • здійснення в межах адміністративно-територіальної одиниці моніторингових візитів до усіх підпорядкованих Державній пенітенціарній службі України (далі - ДПтС України) лабораторій 3 рівня туберкульозних лікарень у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Тернопільській, Харківській, та Херсонській областях з метою оцінки стану організації та проведення лабораторної діагностики туберкульозу (далі - ТБ), у тому числі за допомогою аналізаторів мікробіологічних ВАСТЕС MGIT 960 та молекулярно-генетичного обладнання GeneХpert;
 • надання практичної допомоги з питань лабораторної діагностики ТБ (відповідно до затвердженого плану моніторингових візитів та моніторингових форм):
  • перевірка дотримання чинних нормативно-правових актів та стандартів обстеження на ТБ осіб, позбавлених волі, при здійсненні лабораторної діагностики ТБ: мікроскопічної, на щільних живильних середовищах, за допомогою аналізаторів мікробіологічних ВАСТЕС MGIT 960; молекулярно-генетичного обладнання GeneXpert;
  • перевірка дотримання стандартів інфекційного контролю в лабораторіях;
  • аналіз звітності про використання витратних матеріалів для лабораторної діагностики ТБ, у тому числі для аналізаторів BACTEC MGIT 960 та GeneXpert, формування потреби у зазначених витратних матеріалах.
 • Підготовка аналітичних звітів та рекомендацій за результатами проведення моніторингових візитів (відповідно до затверджених форм):
  • надання рекомендацій щодо заходів, які необхідно вжити задля сприяння досягненню індикаторів впровадження Проекту.

Тривалість моніторингових візитів: загальна тривалість 1-го моніторингового візиту до туберкульозної лікарні ДПтС України складає 3 дні; моніторингові візити здійснюються протягом листопада - грудня 2014 року відповідно до орієнтовного графіку проведення моніторингових візитів.

Підзвітність: після кожного моніторингового візиту подавати до ДЗД ДПтС України звіт про проведення моніторингового візиту відповідно до затверджених форм та у визначені строки.
.

Основні кваліфікаційні вимоги:

 • учасник конкурсу не може бути державним службовцем або особою рядового і начальницького складу державної кримінально-виконавчої служби чи іншою особою передбаченою п. 1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»;
 • вища медична (або біологічна) освіта;
 • післядипломна спеціалізація за фахом «Мікробіологія» або «Бактеріологія», наявність кваліфікаційної категорії не нижче другої, наявність вищої або першої кваліфікаційної категорії буде перевагою;
 • не менше 3 років досвіду роботи за спеціальністю в лабораторіях з мікробіологічної діагностики туберкульозу 3 рівня закладів охорони здоров'я фтизіатричного профілю;
 • досвід та навички проведення моніторингових візитів та супервізій до лабораторій 2 та 3 рівня і підготовки аналітичних звітів та рекомендацій за їх результатами будуть перевагою (у разі, якщо вони проводились, вказати до 3 закладів, до яких здійснювались моніторингові візити та супервізії, із зазначенням контактного стаціонарного номера телефону цих закладів);
 • вільне володіння письмовою та усною діловою українською мовою;
 • комп'ютерні навички (обов'язкове володіння базовими програмами MS Office);
 • участь у моніторингу проведення лабораторної діагностики туберкульозу в рамках реалізації грантів Глобального фонду буде перевагою;
 • наявність сертифікату про проходження навчання на базі Центральної референс-лабораторії МОЗ України протягом останніх 3 років буде перевагою.

Перелік документів, які необхідно подати:

 1. Резюме на електронну адресу: GFdkvsu@ukr.net (у полі «тема» вкажіть: «Резюме - Регіональний консультант з питань контролю за туберкульозом в ______________ області (вказуються області у яких можливо проведення моніторингових візитів кандидатом)»).
 2. У резюме обов'язково необхідно вказати: відповідність основним кваліфікаційним вимогам, поштову адресу, електронну адресу; логін skype (за наявності); контактний номер телефону; області, в межах якої можливо здійснення візитів та максимальну кількість часу (днів) у листопаді та грудні 2014 року, протягом якого учасник матиме можливість здійснювати візити (по кожній області).

 3. копію паспорта громадянина України (всіх заповнених сторінок);
 4. копію картки фізичної особи - платника податків (ідентифікаційного коду);
 5. копії дипломів про освіту, науковий ступінь або вчене звання;
 6. копію сертифікату про наявність кваліфікаційної категорії;
 7. копії сертифікатів або інших документів про участь у навчанні (за наявності).

Всі документи необхідно надсилати електронною поштою за адресою: GFdkvsu@ukr.net.

Термін подання документів: до 17:00 години 13 листопада 2014 року.
Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

У разі виникнення питань звертайтесь за електронною адресою GFdkvsu@ukr.net або за телефоном (044)-207-36-35.

Звертаємо Вашу увагу!

Учасники конкурсу можуть подавати заявку на проведення моніторингових візитів одночасно в межах декількох областей.
Перевага в конкурсі буде надаватись конкурсантам, які подадуть заявки на проведення моніторингових візитів в межах тих областей, в яких вони проживають.
Вибір переможців буде здійснюватись за результатами розгляду резюме та проведення співбесіди по телефону або skype.
Усім учасникам буде надіслано повідомлення про результати конкурсу на електронну пошту, вказану у резюме.
Моніторингові візити будуть здійснюватись відповідно до технічного завдання консультанта та графіку проведення моніторингових візитів.
Винагорода переможцям включає:гонорар за виконану роботу та оплату проїзду (залізничні квитки, окрім СВ та «Інтерсіті++», а також автобусні квитки).Витрати на проживання, які можуть виникнути під час здійснення моніторингового візиту,замовник не відшкодовує.

версія для друку
Розширений пошук »