25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
11.11.2014
Державна пенітенціарна служба України

Рівненський слідчий ізолятор облуправління ДПтС продовжують модернізувати та удосконалювати

На Рівненщині продовжується робота з удосконалення та модернізації Рівненського слідчого ізолятора облуправління ДПтС України. Відповідно до Плану організаційно-практичних заходів, спрямованих на модернізацію та покращення діяльності слідчих ізоляторів, співробітниками Рівненського слідчого ізолятора постійно вживаються заходи щодо забезпечення надійної ізоляції і режиму тримання осіб, узятих під варту та засуджених, покращення умов тримання.

Продовжується проведення поточних ремонтів у відповідності до типової «камери-моделі».

В установі встановлено сучасну систему охорони ємнісну (СОЄ), яка працює в комплексі з ТЗО «Ніч-12» і забезпечує надійну охорону всього периметру установи.

В зв’язку із пошуками альтернативних видів палива та зменшення використання природного газу в Рівненському слідчому ізоляторі здійснено роботи по переведенню двох котлів НІІСТУ – 5, з газових на тверде паливо.

Прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »