24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
03.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Продовжується модернізація Кіровоградського СІЗО облуправління ДПтС України

У Кіровоградському СІЗО облуправління ДПтС України постійно проводяться заходи на виконання плану модернізації та переоснащення установ виконання покарань та слідчих ізоляторів інженерно-технічними засобами охорони на 2014 рік.

Продовжується робота по оснащенню периметру охорони противтечовим виробом «Єгоза». Також продовжується оснащення периметру установи другим та третім рубежем виявлення, а саме, за листопад місяць було придбано інфрачервоний датчик виявлення «ИД-70».

З метою економії енергоресурсів та доцільного використання праці молодших інспекторів-техніків з обслуговування інженерно-технічних засобів охорони на периметрі установи здійснюється заміна ламп на енергозберігаючі лампи 65W, 6500K, E40 (GFL-046).

Відділ інженерно-технічних засобів охорони,
зв’язку та інформації Кіровоградського СІЗО
управління ДПтС України в Кіровоградській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »