19 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
09.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Департамент забезпечення діяльності Державної пенітенціарної служби України з 09.12.2014 року оголошує конкурс з найму консультанта в рамках проекту  Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією:

Консультант з напрямку “Менеджер з ВІЛ- інфекції”

Основні обов'язки:

 1. ;Координація діяльності в рамках реалізації проекту “Побудова життєздатної системи комплексних послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, догляду та підтримки для уразливих груп та людей, які живуть з ВІЛ” (далі – Проект): несе відповідальність за щоденну реалізацію Проекту в області ВІЛ-інфекції/СНІДу, координацію діяльності з Основним реципієнтом гранту  та консультантами, найнятими ДЗД ДПтС України для забезпечення реалізації гранту, відповідно до робочого плану.
 2. Надання підтримки консультантам, найнятим ДЗД ДПтС України для забезпечення реалізації гранту, фахівцям територіальних органів ДПтС України, установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України та структурних підрозділів ДПтС України за всіма технічними, програмними і бюджетними аспектами реалізації гранту.
 3. Розробка річного робочого плану щодо реалізації Проекту в області ВІЛ-інфекції/СНІДу.
 4. Звітність перед основним реципієнтом: несе відповідальність за організацію, своєчасну підготовку та подання програмних квартальних звітів про хід та результати впровадження Проекту (в т.ч. виконання індикаторів) відповідно до грантової угоди.
 5. Управління бюджетом Проекту: несе відповідальність за цільове використання коштів Проекту в області ВІЛ-інфекції/СНІДу відповідно до статей бюджету та затвердженого робочого плану.
 6. Організація тренінгів:підготовка тернінгового плану, організація тренінгів. Контроль за виконанням тернінгового плану.
 7. Контроль за постачанням: контроль  за залишками витратних матеріалів, антиретровірусних препаратів, постачанням обладнання. Підготовка, спільно з УОЗ та МСЗ, заявки до основного реципієнту на  витратні  матеріали, антиретровірусні препарати, постачання обладнання.
 8. Щотижневий контроль за станом набору пацієнтів на антиретровірусну терапію.
 9. Контроль за виконанням Проекту: здійснення моніторингу, аналізу та оцінки реалізації Проекту відповідно до затвердженого робочого плану.
 10. Планування, розробка та впровадження системи МіО програми гранту, забезпечення узгодженості показників з національною системою МіО.
 11. Організація моніторингових візитів:надання пропозицій до плану моніторингових візитів, участь та контроль за здійсненням моніторингових візитів до органів та установ, підпорядкованих ДПтС України. Підготовка аналітичних довідок за результатами моніторингових візитів з питань діагностики, лікування, звітності та інших питань.
 12. Здійснення моніторингових візитів до органів та установ, підпорядкованих ДПтС України.
 13. Участь у розробці проектів організаційно-розпорядчих та нормативно-правових актів у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу у Державній пенітенціарній службі України.
 14. Виконання інших професійних обов'язків, пов’язаних з реалізацією Проекту,  за дорученням програмного менеджера.

Кваліфікаційні вимоги:

 • Медична освіта;
 • Знання міжнародних та національних стандартів, нормативно-правових актів в царині ВІЛ-інфекції/СНІДу;
 • Досвід роботи у реалізації Грантів Глобального фонду для боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом, туберкульозом та малярією (бажано);
 •  Досвідом роботи з органами та установами, підпорядкованими ДПтС України (буде перевагою);
 • Вільне володіння письмовою та усною діловою українською мовою;
 • Володіння англійською мовою(бажано);
 • Відмінні комп'ютерні навички (обов'язкове володіння базовими програмами MS Office);
 • Відмінні міжособистісні й комунікативні навички;
 • Готовність до понаднормованої праці;
 • Відповідальність.

Процедура подання резюме: будь ласка, надсилайте своє резюме на адресу: GFdkvsu@ukr.net.
У полі «тема» вкажіть «Резюме – Менеджер з ВІЛ- інфекції»
Кінцевий термін подання резюме: 22 грудня 2014 року.
За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді за електронноюадресою, вказаною у резюме, до 23.12.2014 року.

версія для друку
Розширений пошук »