12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
09.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Департамент забезпечення діяльності Державної пенітенціарної служби України з 09.12.2014 року оголошує конкурс з найму консультанта в рамках проекту  Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією:

Консультант з напрямку “Спеціаліст з лікування ВІЛ”

Основні обов'язки:

 1. Контроль за отриманням, рухом, зберіганням, використанням, призначенням антиретровірусних препаратів, розрахунком потреби, звітністю у ДПтС України в рамках реалізації Проекту за підтримки Глобального фонду для бороьбти зі СДНІдом, туберкульозом та маляршєю. Координація діяльності з Основним реципієнтом гранту та іншими субреципієнтами та консультантами у напрямку контролю за препаратами та лікуванням ВІЛ/СНІД відповідно до робочого плану; надання підтримки консультантам, найнятим ДЗД ДПтС України для забезпечення реалізації гранту, фахівцям територіальних органів та установ, що знаходяться у підпорядкуванні ДПтС України та структурних підрозділів ДПтС України у напрямку контролю за препаратами та лікуванням ВІЛ/СНІД.
 2. Звітність перед Основним реципієнтом: несе відповідальність за регулярну звітність про отримання, використання, запас антиретровірусних препаратів та про надання антиретровірусної терапії ВІЛ-інфікованим особам перед Основним реципієнтом відповідно до умов реалізації Проекту.
 3. Контроль, збір, узагальнення та аналіз звітності про отримання та використання антиретровірусних препаратів органами та установами, підпорядкованими ДПтС України;
 4. Здійснення моніторингових візитів до органів та установ, підпорядкованих ДПтС України з метою контролю за отриманням, зберіганням, використанням антиретровірусних препаратів, адекватністю призначених схем лікування ВІЛ/СНІД, адекватністю виявлення, діагностики та лікування ВІЛ серед осіб, позбавлених волі;
 5. Участь у розробці проектів організаційно-розпорядчих та нормативно-правових актів у сфері удосконалення контролю за виявленням, діагностикою та лікуванням ВІЛ/СНІДу, отриманням, зберіганням, використанням антиретровірусних препаратів.
 6. Розробка, впровадження, регулярне оцінювання і, за потребою, оновлення форматів та процедур звітності для органів та установ, підпорядкованих ДПтС України.
 7. Виконання інших професійних обов'язків, пов’язаних з реалізацією Проекту,  за дорученням програмного менеджера.

Кваліфікаційні вимоги:

 • Медична освіта;
 • Післядипломна спеціалізація за фахом “Інфекційні хвороби”;
 • Досвід організації лікування ВІЛ-інфекції;
 • Досвід роботи з ВІЛ інфікованими пацієнтами та досвід у призначенні антиретровірусної терапії.
 • Досвід роботи в органах та установах, підпорядкованих ДПтС України (бажано);
 • Досвід реалізації проектів у галузі охорони здоров'я, зокрема з міжнародними організаціями (буде перевагою);
 • Знання усної та письмової ділової української мови;
 • Знання англійської мови (бажано);
 • Комп'ютерні навички (обов'язкове володіння базовими програмами MS Office);
 • Міжособистісні й комунікативні навички;
 • Готовність до понаднормованої праці;
 • Відповідальність.

Процедура подання резюме: будь ласка, надсилайте своє резюме на адресу: GFdkvsu@ukr.net.
У полі «тема» вкажіть «Резюме – Спеціаліст з лікування ВІЛ»
Кінцевий термін подання резюме: 22 грудня 2014 року.
За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді за електронноюадресою, вказаною у резюме, до 23.12.2014 року.

версія для друку
Розширений пошук »