23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
14.08.2014
Державна пенітенціарна служба України

Працівники Долинського виправного центру управління ДПтС України в Івано-Франківській області (№ 118) здавали кров для поранених військових

14 серпня працівники Долинського виправного центру (№ 118) взяли участь в акції добровільної здачі крові для військовослужбовців АТО, які наразі перебувають у військових госпіталях.
Всього впродовж дня до Долинської ЦРЛ прибуло близько двадцяти працівників для здачі крові, серед яких офіцери як старшого, так і молодшого начальницького складу. У такий спосіб пенітенціарії області засвідчують свою підтримку та солідарність учасникам АТО, які захищають цілісність та незалежність нашої країни.

Оксана Лаврів,
старший інспектор (у зв'язках
із засобами масової інформації та громадськістю)
управління ДПтС України в Івано-Франківській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »