22 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
18.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

У Кіровоградському СІЗО облуправління ДПтС України триває модернізація

В Кіровоградському слідчому ізоляторі постійно проводиться робота по приведенню умов тримання засуджених та осіб, що тримаються під вартою до вимог міжнародно-правових актів та вказівок Державної пенітенціарної служби України.

Так, нещодавно в карцерному приміщенні режимного корпусу №2 Кіровоградського слідчого ізолятору виготовлено тавстановлено сучасні попереджувальні грати, які додатково обладнано двома замковими пристроями, до яких виключено доступ осіб, що там тримаються.

Питання приведення умов тримання засуджених та осіб, що тримаються під вартою до вимог нормативно-правових актів перебуває на постійному контролі з боку керівництва слідчого ізолятора та постійно проводяться роботи по їх покращенню.

Відділ режиму і охорони Кіровоградського слідчого ізолятору
управління ДПтС України в Кіровоградській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »