16 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
18.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Засуджені Кіровоградщини приєднались до благодійної допомоги бійцям АТО

Засуджені відділення господарського обслуговування Кіровоградського слідчого ізолятора обласного управління Державної пенітенціарної служби України не залишились осторонь від благодійної допомоги, зібравши кошти в розмірі свого одноденного заробітку, на які було придбано та передано шкарпетки бійцям Національної гвардії Кіровоградщини, які відправились в зону АТО.
«Ми намагаємося допомагати чим можемо», — розповів один із засуджених. Так, як ми на даний момент не в змозі боронити суверенітет нашої країни, то хоч матеріально допоможемо. Надіємось, що придбані речі будуть зігрівати наших бійців, адже наближається зима.
Кожен боєць, який зараз обороняє, нашу землю, потребує не тільки таких найнеобхідніших речей, а й тепла, слів вдячності та турботи, адже своєю мужністю і безкорисною любов’ю до Батьківщини, усіма силами, ціною власного життя, вони наближають день звільнення України.

Прес-служба управління ДПтС України в Кіровоградській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »