21 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
18.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Кіровоградщина: Петрівська виправна колонія (№49) долучилась до програми допомоги збройним силам України

Швейна дільниця Петрівської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області (№49) розпочала пошив натільної білизни для потреб української армії.
Навіть усвідомлюючи ситуацію в країні, для засуджених несподіванкою стало те, що вони теж можуть допомогти солдатам. Вони зізнаються, що готові працювати понаднормово, щоб відшити продукцію, яка полегшить службу українських військовослужбовців.
«Ми із задоволенням  надалі приймемо замовлення для потреб Збройних Сил України»,-- зазначив помічник начальника установи (з питань залучення засуджених до праці та трудової адаптації) Сергій Затянов.

Бурлак Наталія,
Петрівська виправна колонія управління
ДПтС України в Кіровоградській області(№49)

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »