21 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
18.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Неповнолітні, які тримаються в Кіровоградському слідчому ізоляторі, написали листа-підтримку бійцям,що знаходяться в зоні АТО

Неповнолітні, які тримаються в Кіровоградському слідчому ізоляторі облуправління написали листа-підтримку бійцям, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України, боронячи цілісність та незалежність нашої Держави , і рішуче націлені повернути нашу свободу, мир та спокій в серця громадян України, й таким чином хотіли не лише підбадьорити воїнів, а й показати, що всі співпереживають за них!
Наші захисники у зоні бойових дій та на кордоні сходу України просять, щоб їм писали листи,оскільки в полях не отримують жодних новин. Окрім того,слова підтримки дуже потрібні. Вони повинні знати, наскільки ми їх цінуємо, як на них сподіваємося, і що душею і серцем з ними.
Листа було відправлено на адресу благодійного фонду допомоги країни «Крила Фенікса», який очолює радник Президента України Юрій Бірюков . Від куди й буде  доставлений нашим захисникам.
Всі, хто долучився до написання листа,розуміють, важливість підтримки і допомоги тим,хто відстоює під кулями територіальну цілісність нашої держави!

Прес-служба управління ДПтС України в Кіровоградській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »