25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
13.08.2014
Державна пенітенціарна служба України

Кіровоградські  пенітенціарії взяли участь у благодійній акції зі здачі донорської крові під гаслом"В краплі твоєї крові – чиєсь життя"

13 серпня 2014 року, персонал Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області,а саме: Управління, Кіровоградської виправної колонії (№6), Кіровоградського слідчого ізолятору та кримінально-виконавчої інспекції взяли участь в акції з безоплатної здачі крові в обласній станції переливання крові Управління охорони здоров’я Кіровоградської обласної адміністрації, яку буде використано в цілях порятунку життя поранених української армії та бійців, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України,захищаючи цілісність та незалежність нашої держави, і рішуче націлені повернути нашу свободу , мир та спокій в серця громадян України.
Для персоналу участь у даному  заході - справа честі.
Серед учасників акції були особи, які вже давно приєдналися до спільноти донорів. Адже їм не байдуже життя військовослужбовців, кожен хотів внести посильний внесок у порятунок поранених,за рахунок  , цієї життєдайної рідини.  
Начальник управління Юрій Ткаченко наголосив,що підтримка відчайдушних бійців «героїв» ,що боронять суверенітет в зоні АТО – це  наш найголовніший пріоритет.  Найнадійніший наш союзник і найкращий гарант миру ,на даний час,- Армія.
"В краплі твоєї крові – чиєсь життя" – це не просто слова, це життєво важлива необхідність, адже в боях гинуть та отримують поранення українські військові, наші побратими. Всі, хто долучився до акції та став донором добре розуміють важливість підтримки і допомоги тим, хто відстоює під кулями територіальну цілісність нашої держави.

Прес-служба управління ДПтС України в Кіровоградській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »